• Пн-Пт 09:00-18:00 Сб 09:00-15:00
  • Інтернет-магазин Gm GutMeister
  • [email protected]
(+38) 067-4639199
Замовити зворотній дзвінок

Про нас

Наш магазин – єдиний офіційний дистриб’ютор компанії GM Gut Meister в Україні. На всю представлену у нас продукцію діють ціни та гарантія від виробника. Це дає нам можливість забезпечувати найбільш вигідні умови покупки всього асортименту інструментів. Ми відповідально ставимося до своєї роботи.

З допомогою цього сайту Ви можете придбати високоякісні товари за найвигіднішою ціною на українському ринку. В разі потреби наші спеціалісти нададуть Вам всю необхідну консультацію та допомогу в підборі необхідного інструменту. Ми зробимо все від нас залежне, щоб увесь процес здійснення покупки лишив по собі лише найкращі враження.

Наші принципи

В своїй роботі ми:

• завжди орієнтуємося на потреби клієнтів,

• надаємо якісні послуги та постачаємо якісну продукцію,

• постійно навчаємось та підвищуємо свою кваліфікацію,

• чесні та відкриті по відношенню до всіх своїх покупців.Цілі

Головна мета нашої діяльності – це зробити якісний німецький інструмент доступним для кожного. Сьогодні наш магазин постачає продукцію не лише в автосервіси, автопарки, магазини автоінструментів та комплектуючих для авто, проте й звичайним користувачам.

Наші переваги

ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ. Ми гарантуємо, що вся представлена продукція є на 100% оригінальною

ВИГІДНІ ЦІНИ. На фоні наших конкурентів нас вигідно вирізняють перш за все ціни та акційні пропозиції, котрі роблять професійний інструмент доступним для кожного.

ПОСТІЙНА НАЯВНІСТЬ та ОПЕРАТИВНА ДОСТАВКА. Вся представлена на сайті продукція знаходиться в постійній наявності, та може бути швидко доставлена в практично будь-який куточок України.

ПРАЦІВНИКИ – СПЕЦІАЛІСТИ ВИСОКОГО КЛАСУ. Ми є професіоналами високого рівня та чудово знаємо товар, який продаємо. Завдяки цьому Ви маєте можливість отримати кваліфіковану допомогу в процесі підбору.