• Пн-Пт 09:00-18:00 Сб 09:00-15:00
  • Інтернет-магазин Gm GutMeister
  • [email protected]
(+38) 067-4639199
Замовити зворотній дзвінок

Гарантія

В нашому онлайн-магазині представлені лише оригінальні товари, що супроводжуються офіційною гарантією від виробника. Гарантійне обслуговування є безкоштовним. Детальніше про умови гарантійного обслуговування та адреси сервісних центрів Ви можете дізнатися скориставшись телефонами вказаними на нашому сайті.

Умови гарантійного обслуговування

Умови гарантії зазвичай містяться в експлуатаційних документах, котрі йдуть разом з виробом. Вони встановлюють не лише особливості гарантійного обслуговування, технологічні вимоги стосовно якості отриманого товару, проте й норми, яких має дотримуватися покупець під час експлуатації виробу.

ВАЖЛИВО! В гарантійному обслуговуванні може бути відмовлено, якщо покупцем були порушені умови експлуатації.

Гарантійне обслуговування НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ на товар:

1. умови експлуатації, зберігання, транспортування якого були порушені,

2. на якому наявні механічні та інші пошкодження, що виникли в результаті необережного поводження покупця,

3. котрий піддавався самовільному ремонтові,

4. якщо він використовувався для виконання завдань, що не відповідають його функціональному призначенню.

Особливості процесу гарантійного обслуговування

Для отримання гарантійного обслуговування необхідно зв’язатися з нами та надати документ, що засвідчує придбання товару в нашому магазині. Товар приймається нашим гарантійним відділом для проведення діагностики й визначення причин несправності. В разі недотримання описаних вище вимог покупцем гарантія втрачає свою дію. В разі виявлення заводського дефекту ми гарантуємо ремонт або заміну бракованого елементу.

Свої звернення або претензії стосовно якості Ви можете надсилати на вказану mail-адресу або подзвонивши нам за телефонами вказаними на сайті.